Historia

Wypożyczalnia samochodów dostawczych NYS stawiała swoje pierwsze kroki na rynku w styczniu 2007 roku. Założycielem działalności był obecny właściciel Paweł Nowak, który zamiłowanie do branży transportowej wykazywał już w latach młodzieńczych (więcej na temat pracowników znajdziecie Państwo w zakładce O firmie.

Początkowo wypożyczalnia NYS oferowała Klientom wyłącznie dwa auta dostawcze. Szybko okazało się jednak, że dla Poznaniaków oraz okolicznych mieszkańców proponowane pojazdy to za mało. Ofertę trzeba było szybko rozszerzyć o kolejne samochody dostawcze.

Zaletą naszej działalności jest regularna wymiana samochodów dostawczych. Staramy się sprostać oczekiwaniom wszystkich Klientów, dlatego proponowane auta cechują się dużym komfortem oraz oczywiście bezpieczeństwem. Od ośmiu lat oferujemy Państwu wyłącznie samochody dostawcze, jednak w najbliższym czasie planujemy poszerzyć działalność. Wiemy, że zapotrzebowanie na wynajem samochodów ciągle rośnie. Nie tylko w kontekście popularnych „dostawczaków”, ale również w kontekście standardowych aut osobowych. W trosce o Państwa komfort rozszerzymy zatem ofertę również o takie pojazdy. Szczegółowe informacje będziemy przesyłać za pośrednictwem portali społecznościowych oraz Newslettera.

Wypożyczalnia samochodów dostawczych NYS kieruje się w swoich działaniach przede wszystkim troską o Klienta. Cenimy sobie zdanie wypożyczających, ponieważ nasza firma prosperuje właśnie dla nich. Wysoki standard usług, bezpieczne i komfortowe pojazdy oraz zaangażowanie pracowników to podstawowe cechy charakteryzujące wypożyczalnię NYS.