Kompetentność

Nasza wypożyczalnia charakteryzuje się przede wszystkim wysokim profesjonalizmem oraz rzetelnością. W trosce o dobro Klienta do każdego zlecenia podchodzimy fachowo i kompetentnie.

Zaangażowanie

Na przestrzeni kilku ostatnich lat pomagaliśmy Państwu w różnych sytuacjach życiowych. Angażujemy się w wykonywaną pracę, ponieważ wiemy jakie znaczenie ma ona dla naszych Klientów.

Precyzja

Każdy samochód dostawczy oferowany przez naszą wypożyczalnię jest stuprocentowo sprawny. Przed każdym wynajmem auta przechodzą również dokładny przegląd u mechanika.

Pracownicy

Każdy pracownik zatrudniony w naszej wypożyczalni działa w trosce o dobro Klienta. Na korzyść firmy działa przede wszystkim doświadczenie i profesjonalizm wszystkich pracowników.

Rozwój wypożyczalni

Zainteresowanie naszymi profesjonalnymi usługami ciągle rośnie, dlatego nieustannie staramy się rozwijać dla obecnych i przyszłych Klientów. W najbliższym czasie planujemy poszerzenie oferty o nowe samochody dostawcze oraz – uwaga! - o nowoczesne samochody osobowe.

Nowoczesność

Wiemy, że zależy Państwu przede wszystkim na jakości wypożyczanych aut. By sprostać oczekiwaniom, oferujemy Klientom nowoczesne auta wyposażone w innowacyjne urządzenia, takie jak chociażby system GPS czy hydrauliczne wspomaganie kierownicy.

Dostępne samochody

By ułatwić Państwu wybór idealnego samochodu dostawczego, na naszej stronie opublikowaliśmy szczegółowe informacje związane z każdym dostępnym autem. Na ewentualne pytania odpowiemy za pośrednictwem specjalnego formularza zgłoszeniowego (zakładka Kontakt).

Kontakt dla Klienta

W trosce o naszych stałych i przyszłych Klientów przygotowaliśmy na stronie specjalny formularz, za pomocą którego mogą Państwo szybko przesłać do nas zapytanie. Odpowiemy na nie szybko i rzetelnie za pośrednictwem poczty elektronicznej bądź też telefonicznie.

Paweł Nowak – założyciel oraz obecny właściciel wypożyczalni. W 2005 roku ukończył Politechnikę Poznańską (kierunek Transport na wydziale Maszyn Roboczych i Transportu), uzyskując tytuł magistra inżyniera. Od najmłodszych lat interesował się logistyką transportu oraz przedmiotami stricte ścisłymi. Już jako uczeń poznańskiego technikum odbywał staże związane z inspekcją transportu drogowego czy projektowaniem systemów transportowych. W 2007 roku postawił wszystko na jedną kartę i otworzył wypożyczalnię aut dostawczych, która na stałe związała go z branżą transportową.

Prywatnie jest miłośnikiem Formuły 1 oraz piłki nożnej. Ma wspaniałą żonę, 2-letniego syna Jasia oraz 5-letnią córkę Basię. Uwielbia pierogi z truskawkami i czarną, mocną kawę.

Rafał Kowalczyk – współwłaściciel wypożyczalni. W firmie działa od 2010 roku. Jest absolwentem Politechniki Poznańskiej (ukończył kierunek Transport w 2009 roku na wydziale Maszyn Roboczych i Transportu). W 2008 roku studiował przez 12 miesięcy na włoskiej uczelni Politecnico di Milano. Szeroko pojętym transportem interesował się od dziecka, jednak początkowo wiązał swoją przyszłość z transportem lotniczym. Z czasem przekonał się, że to raczej transport naziemny będzie jego oczkiem w głowie.

Dołączał do zespołu naszej wypożyczalni jako stażysta. Jego wkład w rozwój firmy jest ogromny, dlatego też od 2013 roku pozostaje współwłaścicielem działalności.

Prywatnie jest miłośnikiem książek kryminalnych oraz szybkich samochodów. W styczniu 2013 roku stanął na ślubnym kobiercu, a od maja 2014 roku jest ojcem niesfornych bliźniaków – Tomka i Macieja.

NYS

Dowiedz się więcej:

Przypomnienia na telefon

W trosce o naszych Klientów wprowadziliśmy nową usługę – przypomnienie na telefon. Jeśli zamawiają Państwo auto z wyprzedzeniem, dzień przed odbiorem samochodu wyślemy specjalnego SMS-a przypominającego.

Facebook

Wypożyczalnia idzie z duchem czasu, dlatego znajdą nas Państwo na Facebooku. Od kilku lat budujemy tam społeczność, dzięki której prowadzenie naszej firmy stało się prawdziwą misją oraz interesującym wyzwaniem!

Twitter

Od niedawna znajdą nas Państwo także na Twitterze, popularnym serwisie społecznościowym. Codzienna dawka informacji o naszej firmie w pigułce? Wystarczy śledzić nasz profil!

Newsletter

Jeśli chcą Państwo na bieżąco otrzymywać powiadomienia o naszej ofercie i atrakcyjnych rabatach, rozwiązaniem okazuje się Newsletter. Zachęcamy do zapisów! Świeża dawka informacji co tydzień zostanie przesłana na podany adres e-mail.

Wiadomości

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania związane z naszą działalnością, prosimy o kontakt telefoniczny lub za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego. Chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości!