Samochody dostawcze - wypożyczalnia NYS

Samochody na wynajem

W ofercie znajduje się pięć samochodów dostawczych. Każdy z nich cechuje się dużym komfortem oraz bezpieczeństwem. Jak zostało już wspomniane wcześniej, przed każdą realizacją zlecenia dokładnie sprawdzamy sprawność auta u zaprzyjaźnionego i bardzo doświadczonego mechanika. Lista aktualnie dostępnych samochodów znajduje się poniżej:

  • Samochód dostawczy furgon IVECO Daily

Jeden z oferowanych przeze mnie do wynajęcia samochodów to samochód dostawczy furgon IVECO Daily. Jego zaletą jest przede wszystkim kabina zawierająca hydrauliczne wspomaganie kierownicy, poduszkę powietrzną czy klimatyzację. Auto posiada układ hamulcowy ABS i skrzynię z sześcioma biegami. Całkowita masa auta to trzy i pół tony. Poprzedni Klienci cenili sobie wspomniane auto przede wszystkim za pakowność oraz szeroko pojętą wygodę. Pojazd posiada oczywiście nowoczesny system GPS oraz radio. Jeśli są Państwo zainteresowani tym modelem auta oferowanego na wynajem, proszę o kontakt za pośrednictwem strony. Chętnie prześlę zainteresowanym zdjęcia samochodu przedstawiające wnętrze auta oraz fotografie zewnętrzne.

  • Samochód dostawczy chłodnia RENAULT 2,5 DCI

Kolejny model oferowany przez naszą firmę na wynajem to samochód dostawczy chłodnia RENAULT 2,5 DCI z manualną skrzynią biegów. Całkowita masa auta wynosi trzy i pół tony. Pojazd posiada ABS-y. Został wyprodukowany w 2009 roku i od tego czasu znajduje się w naszym posiadaniu. Nie brał udziału w żadnej kolizji czy wypadku. W środku znajduje się wbudowany system GPS, poduszki powietrzne od strony kierowcy oraz od strony pasażera, klimatyzacja oraz radio. Zdjęcia samochodu możemy wysłać w zasadzie od ręki. Prosimy zainteresowanych o kontakt telefoniczny bądź za pośrednictwem poczty internetowej.

  • Samochód dostawczy chłodnia RENAULT Kangoo

Kolejny samochód cieszący się zainteresowaniem Klientów od dwóch lat to Samochód dostawczy chłodnia RENAULT Kangoo, dzięki któremu bez problemu przewiozą Państwo naprawdę sporo towaru. Całkowita masa auta to około 1700 kilogramów. Układ hamulcowy – podobnie jak w przypadku wspomnianych wcześniej samochodów – to układ ABS. W kabinie znajdziecie Państwo wygodne fotele, niezawodną poduszkę powietrzną oraz cenne hydrauliczne wspomaganie kierownicy. Samochód cieszy się dużym zainteresowaniem przede wszystkim ze względu na swoją pojemność. Przewożone w nim towary można funkcjonalnie ułożyć, dzięki czemu przestrzeń wykorzystuje się do maksimum. Skrzynia posiada pięć biegów, a moc silnika wynosi siedemdziesiąt pięć KM. Dodatkowe informacje – jeśli jakichś brakuje i zauważą do Państwo podczas lektury – udzielimy po odczytaniu zapytania. Chętnie prześlemy również zdjęcia samochodu (wewnątrz oraz na zewnątrz). Auto zostało wyprodukowane w 2010 roku.

  • Samochód dostawczy furgon Citroën Berlingo

W tym roku do naszej oferty dołączył między innymi samochód dostawczy furgon Citroën Berlingo, który od razu zyskał szerokie zainteresowanie stałych i nowych Klientów. Ogromną zaletą tego auta jest przede wszystkim jego pojemność, która wynosi ponad tysiąc osiemset sześćdziesiąt osiem centymetrów sześciennych. Układ hamulcowy to układ ABS. Skrzynia posiada pięć biegów. Dodatkową zaletą samochodu jest hak, do którego można doczepić przyczepę (niestety obecnie nie posiadamy w swojej ofercie takich elementów, jednak w najbliższym czasie planujemy wprowadzić również wynajem przyczep; prosimy śledzić naszą ofertę na bieżąco, by poznać szczegóły). Samochód posiada hydrauliczne wspomaganie kierownicy, sprawne i cenne poduszki powietrzne, elektroniczną regulację okien oraz lusterek, a także centralny zamek. Auto zyskało sobie przychylność Klientów głownie ze względu na dużą nowoczesność oraz komfort użycia. Niestety obecnie jest ono zarezerwowane na kilka najbliższych miesięcy. Jeśli zwolnią się jakieś daty, z pewnością poinformujemy o tym na naszej stronie internetowej. Po wysłaniu zapytania jesteśmy w stanie przesłać aktualne zdjęcia opisywanego modelu.

  • Samochód dostawczy furgon FIAT Ducato

Ostatni samochód, który aktualnie posiadamy w naszej wypożyczalni to Samochód dostawczy furgon FIAT Ducato. Auto zostało wyprodukowane w roku 2010, a w naszej firmie „działa” prężnie od trzech lat. Samochód posiada skrzynię z sześcioma biegami ora układ hamulcowy ABS i DEB. Jeśli chodzi o jego niepodważalne zalety – które chwalą sobie Klienci – warto wspomnieć przede wszystkim o elektrycznych szybach i lusterkach, poduszkach powietrznych czy hydraulicznym wspomaganiu kierownicy.  Szczególnie praktyczny okazuje się w tym aucie układ drzwi. Warto bowiem zaznaczyć, że samochód posiada zarówno boczne, jak i tylne drzwi ułatwiające załadowanie towaru. Wspomniany model cieszy się ogromną popularnością, dlatego przez najbliższy miesiąc nie będzie dostępny w ofercie. Jeśli są Państwo zainteresowani jego wynajęciem, prosimy o kontakt w celu uwzględnienia rezerwacji. W razie takiej potrzeby – podobnie jak w przypadku innych aut – dysponujemy fotografiami przedstawiającymi samochód z zewnątrz oraz z wewnątrz.

Wszystkie oferowane przeze mnie samochody są stosunkowo młode. Ich ogromną zaletą jest przede wszystkim wygoda kierowcy. Klienci chwalą sobie komfortowe siedzenia oraz optymalną ilość przestrzeni, dzięki której jazda przez wiele godzin nie przynosi zmęczenia i odczucia dyskomfortu wywoływanego czasami przez zbyt małą ilość miejsca. Dodatkowym atutem każdego samochodu jest wbudowany system GPS, dzięki któremu każdy – nawet najbardziej niezorientowany kierowca – dojedzie do celu. Każde auto posiada również radio, dzięki któremu jazda nie będzie nudna. Do sprzętu można podłączyć pendrive z własną muzyką. W każdym samochodzie znajdą również Państwo ładowarkę samochodową do telefonu (z uniwersalnym wejściem). Jeśli zajdzie taka potrzeba, bez dodatkowych opłat mogę zagwarantować również ładowarkę z innym wejściem, jednak w razie takiej sytuacji, proszę o wcześniejszą informację. Wszystkie samochody posiadają również cenną w okresie letnim klimatyzację, otwierane mechaniczne szyby oraz wygodne, duże fotele. Jeśli chcieliby Państwo zobaczyć więcej zdjęć, ponownie proszę o kontakt. Posiadamy nie tylko cenne fotografie, ale również kilka filmów video, na których widać samochody dostawcze „w akcji”. Z ważnych informacji z pewnością warto wspomnieć, iż żaden samochód nie był nigdy poważnie uszkodzony. Innymi słowy – auta nie podlegały jakimkolwiek kolizjom czy tym bardziej wypadkom. Staramy się sprostać oczekiwaniom naszych Klientów, dlatego w razie takiej potrzeby przesyłamy wcześniej drogą poczty elektronicznej wszystkie potrzebne dokumenty (o które może poprosić potencjalny Klient). Opłata dokonywana jest w dniu odbioru samochodu. Wcześniej pobieramy 50% zaliczki, której nie zwracamy, jeśli Klient odwoła zamówienie bez tygodniowego uprzedzenia. Datę wypożyczenia można zmienić (również z minimum tygodniowym wyprzedzeniem), jeśli samochód nie jest już wtedy zarezerwowany dla innej osoby. Jeśli w związku z samymi samochodami zrodziły się u Państwa wątpliwości lub ważne pytania, chętnie na nie odpowiem.

tłumacz przysięgły

Najwyższa jakość w usługach wynajmu pojazdów dostawczych w Poznaniu - Wypożyczalnia NYS

Dbając o komfort naszych klientów oraz celem zapewnienia najwyższej jakości usług zapewniamy:

  • Możliwość rezerwacji samochodu poprzez formularz online
  • Pełen pakiet ubezpieczeń wraz z obsługą assistance
  • Tracking GPS dla bezpieczeństwa Klienta oraz samochodu
  • Możliwość wynajmu kierowcy
  • Podstawienie samochodu w dowolne, wybrane przez klienta miejsce na terenie Poznania bez dodatkowych kosztów